L-Цет табл. п/о 5 мг №30 Код 602450-0

1 2 3 4 5
( 0 )
 • 79.75 грн.
Основная точка (центр) 1 шт.
79.75 грн.
Аптека №6 м.Київ, вул. Дегтярівська, 9 morion#66305# 1 шт.
90.65 грн.
Аптечный пункт №1 Аптеки №2 м.Київ, просп. Комарова, 3 (лікарня) morion#42514# 1 шт.
90.65 грн.
Аптека №2 м.Київ, пров. Політехнічний, 1/33, morion#42510# 2 шт.
90.60 грн.
Аптека №7 Київська обл., м.Васильків, вул. Володимирська, 58-А, morion#43219# 1 шт.
92.40 грн.
Аптека №1 м. Київ, вул.Гарматна, 39-В, morion#37904# 0 шт.
90.60 грн.
Аптека №11 м.Киев, ул. Соломенская, 14, morion#74841# 0 шт.
79.75 грн.
Аптека №8 Київська обл.,Бородянський р-н,смт Бабинці,вул.Заводська,47, morion#82541# 0 шт.
89.45 грн.
 • Описание

  Название

  L-Цет ТАБЛЕТКИ, П/О, ПО 5 МГ №30 (10Х3) (Levocetirizine)

  Основные свойства, форма выпуска

  По 10 таблеток у блістері; по 1 або 3 блістери в картонній упаковці. Таблетки, вкриті оболонкою.

  Категория назначения

  Левоцетиризин - R06AE09

  Состав

  діюча речовина: levocetirizine dihydrochloride; 1 таблетка, вкрита оболонкою містить левоцетиризину дигідрохлориду 5 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, покриття Opadry II 85G 51300 зелений.

  Фармакотерапевтическая группа

  Антигистаминные препараты

  Фармакологические свойства

  Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТС R06A Е09. Левоцетиризин є блокатором Н1-гістамінових рецепторів, енантіомером цетиризину, конкурентним антагоністом гістаміну. Впливає на гістамінозалежну стадію алергічних реакцій, зменшує проникність судин і міграцію еозинофілів, обмежує вивільнення медіаторів запалення, завдяки чому попереджує розвиток і значно полегшує перебіг алергічних реакцій, усуває ексудацію і свербіж. Левоцетиризин практично не чинить антихолінергічної і антисеротонінової дії. Не проникає через гематоенцефалічний бар’єр. В терапевтичних дозах майже не виявляє седативного ефекту. Після внутрішнього застосування одноразової дози ефект препарату розвивається через 15 хв і триває упродовж 24 годин. Швидко всмоктується при внутрішньому застосуванні, одночасне приймання їжі знижує швидкість абсорбції, проте не впливає на її повноту. Біодоступність левоцетиризину – 100 %. Пікова концентрація становить 207 нг/мл, TCmax – 0,9 години, об’єм розподілу – 0,4 л/кг. Зв’язування з білками плазми – 90 %. Період напіввиведення становить 7 - 10 годин. Більше ніж 85 % препарату виводиться нирками. Виділяється в грудне молоко.

  Краткие показания

  Симптоматичне лікування алергійних ринітів, у тому числі цілорічних алергійних ринітів; хронічна ідіопатична кропив'янка.

  Показания

  Симптоматическое счет-ния сезонного аллергически го ринита (сенной лихорадки), хронического алер вания ринита, провоцируется домашними животными, пылью, холодом и т.д., алергич ный конъюнктивит, аллергический дерматит, кро пивьянка (в т. ч. хроническая идиопатической)

  Противопоказания

  Підвищена чутливість до левоцетиризину або інших компонентів препарату. Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну – менше 10 мл/хв). Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 6 років.

  Применение

  Препарат застосовують внутрішньо не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю води. При застосуванні натщесерце ефект препарату розвивається швидше. Рекомендована добова доза для дорослих і дітей старше 6 років становить 5 мг (1 таблетка 1 раз на день). Курс лікування сінної гарячки (полінозу) – від 1 до 6 тижнів. При хронічних алергічних захворюваннях курс лікування може тривати до 12 місяців.

  Передозировка

  Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Симптоми: сонливість, головний біль, сухість у роті, нудота, біль в епігастральній ділянці. Лікування. Промивання шлунка і застосування сорбентів з подальшим проведенням симптоматичної терапії. Шляхом гемодіалізу виводиться менше 10 % левоцетиризину. Специфічного антидоту не має. Гемодіаліз не ефективний.

  Взаимодействие

  Одночасне застосування препарату з теофіліном знижує загальний кліренс левоцетиризину. При дослідженні сумісного застосування левоцетиризину з кетоконазолом і макролідами не спостерігалося достовірних змін серцевої діяльності на електрокардіограмах. Одночасне застосування левоцетиризину з препаратами, що пригнічують функцію центральної нервової системи (транквілізатори, трициклічні антидепресанти, інгібітори МАО) та алкоголю може спричинити сонливість.

  Побочные действия

  З боку нервової системи: головний біль, сонливість, стомлюваність, слабкість. З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття. З боку органа зору: порушення зору. З боку гепатобіліарної системи: гепатит. З боку імунної системи: гіперчутливість, у тому числі анафілаксія, ангіоневротичний набряк. З боку органів дихання: задишка. З боку травної системи: сухість у роті, нудота. З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, висип, кропив’янка. Інші: збільшення маси тіла; біль у животі; міалгії; можуть змінюватися показники печінкових проб.

  Дети, беременные, водители

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека прийому в період вагітності не встановлена, тому застосування препарату протипоказане. Левоцетиризин виділяється в грудне молоко. За необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити. Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Враховуючи вірогідність розвитку побічних ефектів (сонливість, втомлюваність, астенія), можливість керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами має визначити лікар після індивідуальної реакції пацієнта на препарат. Діти. Препарат не застосовують дітям віком до 6 років.

  Специальные указания

  Оскільки препарат переважно виводиться нирками, слід з обережністю призначати L-ЦЕТÒ пацієнтам з нирковою патологією. У хворих з нирковою недостатністю (кліренс креатиніну < 40 мл/хв) виведення левоцетиризину зменшується (до 80 % у пацієнтів, які знаходяться на гемодіалізі). При нирковій недостатності доза препарату залежить від кліренсу креатиніну (КК). При КК 50 - 80 мл/хв і більше приймають 1 таблетку на добу, при КК 30 - 49 мл/хв – 1 таблетку через день, при КК 30 мл/хв – 1 таблетку через 3 дні. При КК менше 10 мл/хв прийом препарату протипоказаний. При печінковій недостатності корекцію дози не проводять.

  Условия хранения

  Термін придатності. 2 роки. Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Написать отзыв
  Имя
  E-mail
  Отзыв
  Рейтинг
  Код
  Введите символы с картинки.